Posledné miesta na Cestu za vedou
               

Posledné miesta na Cestu za vedou

Dátum: 11.04.2017  |  Autor: Janko  |  Kategória: nekategorizované

Veda a umenie v Paríži

Vo februárovom vydaní eRevue sme vám ponúkli jeden z najobľúbenejších programov, v ktorom počas piatich dní spoznáte kultúru, umenie a vedu v Európe. Využite posledné miesta!

Najväčšie technické múzeum v Európe Deutsches múzeum v Mníchove, tajomstvami opradený Notre Dame, Latinská štvrť, univerzita Sorbonne a zámok Versailles. Palác objavov so zaujímavými pokusmi, sídlisko La Défense, jedinečná galéria Louvre, umelcom dobre známy Sacré Coeur. Na záver nočné mesto zaľúbených, Tour Eiffel, Champs - Elysées, Námestie Concorde a očarujúca plavba loďou po Seine. Od 4. do 8. mája 2017 ... 5 dní, ale v škole vynecháte len dva, v pondelok je štátny sviatok!

Ideálna príležitosť pre pedagógov aj s menšou skupinkou študentov, ktorým stále chýbajú ďalší účastníci na to, aby svoj vysnívaný výlet do Paríža mohli zrealizovať v plno obsadenom autobuse.

V účastníckom poplatku 168 eur za osobu sú zahrnuté náklady na dopravu klimatizovaným autobusom z Bratislavy do Mníchova, Paríža a späť, 2x ubytovanie v hoteli Formule 1 s raňajkami a slovenského sprievodcu.

Zo Slovenska odchádza spoločný autobus. Pristúpiť sa dá podľa dohody na trase Liptovský Mikuláš – Bratislava. Zdanlivo nekončenú cestu svojím rozprávaním spríjemní odborník, ktorý vás po príchode do Paríža prevedie známymi  aj menej známymi uličkami a večer  zabezpečí nocľah  v hotelovej sieti F1, kde strávite 2 noci. Vždy ráno sú pripravené raňajky.  Náklady na jedného účastníka sú 168 eur, s možnosťou zabezpečenia bezplatnej účasti pre pedagogický dozor na každých 10 žiakov.

Vstupenky a stravu počas dňa si každý účastník hradí sám podľa vlastného uváženia a záujmu.  Pripomíname, že zámok Versailles a galériu Louvre môžu študenti do 26 rokov navštíviť bezplatne.  

 

Bližšie informácie a prihlásenie

0905 506 312, 02/44 87 23 31, lehotska@amavet.sk

Fotogaléria

http://foto.amavet.sk/index.php?/category/110