festival vedy a techniky 2018, galeria Amavet, fotografie Amavet, tyzden vedy a techniky Sme lídrom v neformálnom vzdelávaní na Slovensku Naše aktivity Junior Internet 2019, galeria Amavet, fotografie Amavet, FIIT STU Obdarujte mladého vedca vyberte darček z ponuky Ponúkame Obdarujte mladého vedca vyberte darček z ponuky Ponúkame

Asociácia pre mládež, vedu a techniku

Sme lídrom neformálneho vzdelávania detí a mládeže na Slovensku.
Vytvorili sme systém neformálneho vzdelávania detí, mládeže a pedagógov na Slovensku, s presahom do zahraničia v celosvetovom meradle.
Ako jediná organizácia v SR máme na základe odbornosti oprávnenie nominovať nádejných mladých vedcov na najprestížnejšie svetové súťaže určené stredoškolákom.

4151

členov

44

klubov

60

víťazov medzinárodných súťaží

2813

projektov na FVAT

212

vyškolených lektorov

Naše aktivity

Vzdelávacie aktivity, letné aktivity, cesty za vedou a všetky projekty, ktorým sa Amavet venuje.

FVAT je celoštátnou súťažnou prehliadkou vedecko-technických projektov žiakov základných a stredných škôl, ktorí prezentujú svoju bádateľskú činnosť pomocou panelovej prezentácie.

Súťažná konferencia pre začínajúcich webových programátorov, grafikov a dizajnérov, programátorov mobilných aplikácií a blogerov, má za sebou už 12-ročnú históriu v oblasti informačných technológií.

Celoslovenská súťaž pozostávajúca zo 4 súťažných kôl z oblasti biológie, chémie, fyziky a matematiky. LaBáK je multidisciplinárny seminár, ktorý spája rozdielne predmety – matematiku, fyziku, biológiu, chémiu…

Festival je prehliadka vedátorských projektov žiakov základných škôl, ktorí prezentujú projekt pomocou panelovej prezentácie. Nosnou témou súťaže sú prírodné živly Oheň – Voda – Vzduch – Zem.

RoboRAVE International je najväčšia robotická súťaž organizovaná od roku 2001 v štáte Nové Mexiko, USA pre žiakov vo veku od 9 do 19 rokov a ostatných fanúšikov robotiky.

Zvedaví vedci sú letným hitom. Tábor v kempe Baško Polje v nádhernom prímorskom prostredí a odborným animačným programom pre deti a mládež hravou formou podnecuje tvorivosť účastníkov.

Novinky

Nenechajte si ujsť novinky o našich aktivitách a všetkom, čo pre vás Amavet pripravuje.

Referencie