Chorvátsko

Cena od: 145 EUR

Letné pobyty vhodné pre všetky vekové skupiny! Od špecializovaných táborov pre mládež až po bežné pobyty pre každého - rodiny, deti a študenti.

Chorvátsko inak, ako ho poznáte

Cena od: 150 EUR

5 dní plných dobrodružstva, zábavy a priezračného Jadranského mora Vám ponúka tento fantastický výlet do slnkom zaliateho Chorvátska, krajiny, ktorá v sebe ukrýva omnoho viac, ako len príjemné leňošenie na pláži.

Národný park Krka, Dubrovník, Split

Cena od: 160 EUR

Obľúbené a notoricky známe Chorvátsko, ktoré sa môže pýšiť prívlastkom "krajina s najkrajším morom", má toho v svojom srdci ukryté oveľa viac. Národný park Krka, rušné turistické mesto Makarska či mesto Dubrovník, ktorý právom patrí do zoznamu pamiatok UNESCO a jeho krásne stredoveké stavby čo pevnosti, typické pre tento národ Vás určite dokážu o tom presvedčiť. Aj Split, ktorý je najväčším mestom a prístavom Dalmácie, Vám tiež ponúkne možnosť sledovať vývoj kultúrneho bohatstva Chorvátskej republiky - Diokléciánov palác či Jupiterov chrám sú len niektoré z krásnych pamiatok, ktoré na tejto ceste uvidíte. Spoznávanie kultúry, započúvanie sa do malebného zvuku národnej hudby a kúpanie sa v priezračnom Jadranskom mori je tou najlepšou kombináciou. Preto neváhajte a poďte si s nami užiť prvé teplé dni.