Ľudia sú už zvedaví na nových Zvedavých vedcov. Tak nech sa páči!
               

Ľudia sú už zvedaví na nových Zvedavých vedcov. Tak nech sa páči!

Dátum: 10.04.2019  |  Autor: Janko  |  Kategória: nekategorizované

Zvedaví vedci prichádzajú v nových šatách. Naša stránka superleto.sk dobre slúžila dlhé roky, no prišiel čas vstúpiť do novej éry, reagovať na požiadavky a preobliecť ju tak, aby ste si ju lepšie všimli a hlavne sa v nej dokázali jednoduchšie zorientovať. Pozývame Vás týmto na prehliadku nového webu.

www.zvedavivedci.sk

 

Nájdete tam všetky potrebné informácie týkajúce sa aktivít AMAVET-u v chorvátskom kempe Baško Polje. Ďalej budeme dopĺňať aj novinky a pracovať na tom, aby tam bolo všetko potrebné.

Stránka je koncipovaná tak, aby si každý intuitívne našiel cestu za informáciami. Podľa toho, či ste zo školy, hľadáte tábor alebo chcete vycestovať do kempu na letný pobyt, web vás navedie k tomu, čo hľadáte.

Istý čas bude paralelne fungovať aj stará stránka, ktorá neskôr poslúži len na presmerovanie. Veríme, že privítate túto zmenu pozitívne a budeme radi, keď sa nám ozvete v prípade, že by ste mali tip na vylepšenie stránok či konštruktívnu kritiku, no vyčleníme si nejaký čas aj na prijímanie pochvál.

Čo sa týka aktuálnej situácie v rámci plánovania pobytov v kempe, stále sa dajú nájsť veľmi zaujímavé termíny pre všetkých.

Tábory sa pekne zapĺňajú, no ešte sa nájde miesto. Tu sa oplatí nečakať na poslednú chvíľu:

http://zvedavivedci.sk/terminy-a-ceny-pre-tabory/

Školy v prírode, ktoré ste ešte nestihli naplánovať, stále môžete stihnúť v júni. Konkrétne v termínoch 31.5. – 9.6. a potom 14.6. – 23.6.

http://zvedavivedci.sk/terminy-a-ceny-pre-skoly-a-ine-skupiny/

Ak by ste chceli vycestovať do Chorvátska na letný pobyt – či už v menšej skupine alebo ako jednotlivci, miesta sa ešte nájdu. Všetko závisí od počtu osôb a samozrejme tí, čo sa skôr ozvú, budú mať širší výber termínov.

http://zvedavivedci.sk/terminy-a-ceny-pre-rodiny-a-individualistov/

Najaktuálnejšie informácie vždy nájdete priamo v centrále AMAVET-u. Stačí sa ozvať na číslo 0905 506 312 alebo napísať na mail prochaska@amavet.sk a zistíte všetko potrebné.

Leto sa blíži a my sa už tešíme na vás.

Lukáš Procháska