ne-UVERITEĽNE SPOKOJNÍ
               

ne-UVERITEĽNE SPOKOJNÍ

Dátum: 14.05.2018  |  Autor: Janko  |  Kategória: nekategorizované

Niekedy mám pocit, keď chcem citovať z mailov našich spokojných účastníkov Ciest za vedou, že pri ich čítaní ma budete upodozrievať, že si to píšeme sami. Rovnaký pocit som mal z mailu pedagogičky, ktorá sa vrátila so svojimi žiakmi z cesty do CERN-u. Tu sú jej slová vďaky:

Ešte raz veľké ĎAKUJEM/e, že ste nám umožnili zúčastniť sa exkurzie do CERN-u. Mnohí žiaci zhodnotili, že to bolo síce odborne, fyzikálne náročné, ale veľmi fascinujúce. Prišli si na svoje aj v Technorame, či v Múzeu A. Einsteina a obdivom krajiny. Mali sme výborného sprievodcu.  Michal nás prekvapil nielen vedomosťami v oblasti jadrovej fyziky, ale aj úžasným výkladom, ktorým doplnil naše prechádzky historickými časťami Ženevy a Bernu. Žiaci boli ohromení, že sa okrem počítačov zaujíma aj o fyziku a históriu. Michal a výlet fascinoval mnohých natoľko, že sa rozhodli pre štúdium prírodovedných a technických predmetov! Dúfam, že im táto motivácia vydrží čo najdlhšie.

Ešte sa chcem informovať o možnostiach Ciest za vedou. Ak by sme mali v budúcom školskom roku záujem sa zúčastniť exkurzie z Vašej ponuky http://amavet.sk/index.php?id=7&idd=1 ako časovo dopredu si môžeme exkurziu objednať?

Ďakujem. S pozdravom a prianím pekných jarných dní Galina Kacejová.

Mne už zostáva len dodať krátku odpoveď nielen jej, ale vám všetkým, ktorí uvažujete s nami vyCestovať za vedou, aby ste si svoje rozhodnutie nenechávali na poslednú chvíľu, pretože najmä do CERN-u sa treba rozhodovať dnes už o termínoch v roku 2019 – najneskôr do konca školského roka! Veľmi radi vám s rozhodovaním pomôžeme, stačí kontaktovať koordinátorku poznávacích podujatí Katku Lehotskú - 0905 506 312, lehotska@amavet.sk.

Ján Nemec